SKU
50573

Fiber Side, drewniane krzesło stołowe - szary

1 589 zł
Wysyłamy zazwyczaj w terminie 7-15 dni roboczych

Fiber Side to uniwersalne krzesło jadalniane lub biurowe należące do znanej i lubianej kolekcji Fiber. Każdy detal, linia i łuk tego krzesła został zaprojektowany tak, aby osiągnąć maksimum komfortu użytkowania. Szeroka gama kolorów, rodzajów tapicerki i elementów bazowych krzesła Fiber czyni je meblem uniwersalnym, który doskonale sprawdzi się w jadalni, biurze, gabinecie czy sali konferencyjnej.

Siedzisko krzesła wykonane jest z nowoczesnego bio-kompozytu, który składa się, w co najmniej 80%, z plastiku pochodzącego z recyklingu oraz w ok. 25% z włókien drzewnych z certyfikatem FSC (FSC-C028824). Wykorzystanie tego materiału oprócz walorów estetycznych i ekologicznych łączy w sobie cechy obu składników. Dzięki polimerowi siedzisko jest elastyczne, trwałe i łatwe w pielęgnacji, drewno natomiast dodaje mu naturalnego ciepła i sprawia, że krzesło oferuje ponadprzeciętną, trwałość i wygodę.

 

  • PROJEKT: Iskos-Berlin
  • KRAJ PRODUCENTA: Dania
  • PROJEKTANT: Iskos-Berlin
  • WYMIARY: Długość: 53 cm; Szerokość: 49 cm; Wysokość: 77 cm; Wysokość siedziska: 46 cm;
  • MATERIAŁ: siedzisko: bio-kompozyt: plastik z recyklingu, 25% włókien drewnianych; podstawa: drewno dębu, lakier ekologiczny
  • KOLORY: szarozielony, biały/naturalny dąb, szary, czarny, naturalny
  • MARKI: Muuto
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fiber Side, drewniane krzesło stołowe - szary
Twoja ocena
Iskos-Berlin to duet designerów z Kopenhagi, cieszący się zasłużoną sławą w dziedzinie projektowania mebli i wzornictwa przemysłowego. Studio, wcześniej znane jako Komplot Design, współpracowało z najbardziej prestiżowymi producentami. Ich meble, oświetlenie i inne projekty są wystawiane w licznych muzeach designu na całym świecie, w tym MoMA i Danish Design Museum.

Swoją filozofię projektowania podsumowują następująco: „Widzimy design jako sztukę opowiadania historii. Ta historia jest zwykle dość złożona, składa się z semantyki, materialności, technologii obiektów i wielu innych elementów. Ale im bardziej przejrzysta jest twoja historia, tym bardziej prawdopodobne jest, że ludzie ją zrozumieją. Im bardziej jest zaskakująca, tym większe prawdopodobieństwo, że ją zapamiętają. I wreszcie, jeśli wywołuje uśmiech, tym bardziej prawdopodobne jest, że ją pokochają. ”
To Top