Fermob - meble, oświetlenia i akcesoria tarasowe

Fermob - meble, oświetlenia i akcesoria tarasowe

Fermob

jest uznanym na świecie producentem mebli, oświetlenia i akcesoriów ogrodowych. Cała produkcja odbywa się we Francji w fabrykach własnych, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Marka posiada certyfikaty ISO 14001 i Eco Vadis.

Wszystkie meble produkowane są z najwyższej jakości galwanizowanej stali oraz aluminium. Meble malowane są proszkowo farbami poliestrowymi i poddawane wysokotemperaturowej obróbce termicznej. Przekłada się to na wysoką trwałość kolorów, odporność na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszystkie meble marki Fermob posiadają zabezpieczenie antykorozyjne na poziomie od 6 do 10 w dziesięciopunktowej skali IPAC.

Marka Fermob współpracuje z wieloma znanymi w Europie i na świecie designerami, a jej meble można zobaczyć w wielu światowych metropoliach m.in. przy Times Square w Nowym Yorku czy w parkach i ogrodach Paryża.

Fermob oferuje kompleksowe wyposażenie ogrodów, patio, tarasów a także ogródków kawiarnianych i hotelowych, zawsze z tą samą konsekwencją i atrakcyjnością wizualną. To nie tylko producent, ale także ekspert w dziedzinie projektowania przestrzeni zewnętrznej.

Fermob posiada w swej ofercie bogatą paletę 24 unikalnych kolorów stworzonych specjalnie dla marki. Większość mebli dostępna jest w pełnej kolorystyce, co ułatwia łączenie elementów różnych kolekcji ze sobą. Tak bogaty wybór kolorów pozwala ożywić ogrody, tarasy i kawiarnie wszystkimi kolorami tęczy i uczynić wypoczynek jeszcze przyjemniejszym.

Desc

Produkty 1-30 z 117

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Desc

Produkty 1-30 z 117

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
To Top