FDB Møbler

FDB Møbler

„Meble powinny tworzyć miejsce dla ludzi”- Taka jest filozofia firmy FDB Møbler od chwili jej powstania w 1942 roku. Pracownią kierował wtedy architekt Børge Mogensen. Od tego czasu pracowało w niej wielu projektantów, ale podstawowe zasady pozostały takie same: tworzyć piękne, funkcjonalne, wyjątkowo wykonane meble codziennego użytku, które starzeją się z takim samym wdziękiem jak ich użytkownicy.

FDB Møbler jest znany na całym świecie jako lider duńskiego designu. To opowieść o klasycznych meblach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. W rzeczywistości każdy nowy produkt FDB Møbler rodzi się jako pamiątka. Wartości, na których powstała firma FDB Møbler, nadal kształtują każdy kawałek dębu i buka. „Bez względu na to, czy mówimy o kultowych meblach z klasycznych kolekcji FDB Møbler, czy o nowych, innowacyjnych projektach, cel jest ten sam: prawdziwa jakość życia, którą wyobrażaliśmy sobie, gdy w naszym studio w 1942 roku pojawiły się pierwsze meble.”

Marka FDB Møbler dba o zrównoważony rozwój we wszystkich aspektach swojej działalności. Całe drewno, używane w produkcji, posiada certyfikat FSC, a wszystkie tekstylia posiadają certyfikat OEKO-TEX. Kolejnym celem jest, aby do 2025 r. wszystkie produkty FDB Møbler uzyskały Nordic Swan - najbardziej ambitny certyfikat środowiskowy na rynku.

 

Desc

Produkty 1-30 z 41

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
  1. J67_krzesło_czarne_FDB_Møbler_ilumia
    FDB Møbler J67 krzesło drewniane- czarny
    1 738 zł
  2. J48_krzesło_dąb_czarny_FDB_Møbler_ilumia
    FDB Møbler J48 krzesło drewniane- czarny
    3 044 zł
Desc

Produkty 1-30 z 41

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
To Top