Ay illuminate - prosty, niepowtarzalny design

Ay illuminate - prosty, niepowtarzalny design

Ay illuminate

czerpie inspirację z natury i tradycyjnego rzemiosła pochodzącego z odległych zakątków świata. Efektem są niepowtarzalne, przyciągające wzrok, ręcznie wytwarzane lampy i akcesoria.

Ich produkcja odbywa się w małych rzemieślniczych warsztatach w Azji, Afryce czy Ameryce południowej. Proces twórczy opiera się na współpracy designerów i miejscowych artystów. Pozwala to na dogłębne poznanie surowców, odkrycie najlepszych technik rzemieślniczych i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.

Cała kolekcja marki produkowana jest zgodnie z metodami stosowanymi od pokoleń, z poszanowaniem środowiska, z naturalnych surowców występujących lokalnie, m.in. z naturalnego rattanu, bambusa czy palmy, a także z materiałów z recyklingu. Uzupełnieniem są szlachetne tkaniny wytwarzane ręcznie z organicznej bawełny, kaszmiru, jedwabiu oraz włókien sizalu. Barwienie, podobnie jak cały proces wytwórczy, odbywa się w sposób tradycyjny, przy użyciu naturalnych surowców.

Działalność marki Ay illuminate to nie tylko poszukiwanie inspiracji i produkcja w egotycznych dla Europejczyków miejscach. Równie ważne są ochrona lokalnego rzemiosła jako część kulturowej tożsamości, wspieranie miejscowych społeczności poprzez zapewnienie stałego zatrudnienia, a także dbanie o środowisko naturalne.

Desc

Produkty 1-30 z 64

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
  1. Ay_illuminate_220.101.02_Thin_Wood_medium_ilumia
    Ayilluminate Thin Wood lampa wisząca Ø50cm- naturalny
    Cena promocyjna 1 203 zł Normalna cena 1 583 zł
Desc

Produkty 1-30 z 64

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
To Top