SKU
22380

Post innowacyjna lampa podłogowa - czarny

3 044 zł
Wysyłamy zazwyczaj w terminie 7-15 dni roboczych

Lampa podłogowa Post to innowacyjny modułowy projekt oświetlenia o archetypowym wyglądzie i graficznych liniach.

Dzięki zastosowaniu magnesu w obudowie, klosze można umieszczać na dowolnej wysokości pręta podstawy i obracać w dowolnym kierunku. Magnesy umieszczone są także na przewodach umożliwiając ich mocowanie do podstawy lampy.

Innowacyjność lampy Post wiąże się również z jej wielofunkcyjnością. Zdejmując elementy świetlne z podstawy otrzymamy dwie lampy ścienne, które możemy umieścić tam, gdzie w danym momencie potrzebujemy doświetlenia np. na stalowej półce. Wbudowane źródła światła mają funkcję ściemniania. Lampę podłogową można rozbudować o dodatkowe jednostki oświetleniowe i podłączyć je do modułu sterującego, który jest na wyposażeniu zestawu.

Lampa Post w wersji ściennej posiada moduł z funkcją stopniowej regulacji natężenia światła. Umożliwia on sterowanie maksymalnie trzema jednostkami oświetleniowymi jednocześnie.

 

  • PROJEKT: Earnest Studio
  • KRAJ PRODUCENTA: Dania
  • PROJEKTANT: Earnest Studio
  • WYMIARY: Wysokość: 136,20 cm; Średnica Ø: (klosz i podstawa) 9,50 cm;
  • MATERIAŁ: stal malowana proszkowo; silikonowe przewody zasilające; uchwyty magnetyczne w obudowie z tworzywa; akrylowy dyfuzor rozpraszający światło w kolorze opalu,
  • KOLORY: czarny mat
  • ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: LED 5,5W (w zestawie, żywotność źródła światła: 54 000h)
  • INFORMACJE DODATKOWE: zestaw można rozbudowywać o dodatkowe moduły oświetleniowe - dostępne w opcjach; długość przewodu zasilającego: 2m (jednostka świetlna) i 2,5m (centrala sterująca)
  • MARKI: Muuto
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Post innowacyjna lampa podłogowa - czarny
Twoja ocena
Earnest Studio zostało założone przez urodzoną w Ameryce projektantkę z Rotterdamu, Rachel Griffin. Mając doświadczenie w projektowaniu graficznym, spędziła pięć lat, przygotowując wystawy i wydając książki, zanim przeniosła się do Holandii, aby studiować w Design Academy Eindhoven w 2007. W 2012 roku otworzyła własne studio, koncentrując się na projektowaniu mebli, oświetlenia i akcesoriów.

W swoich pracach kieruje się fascynacją prostymi, elastycznymi strukturami i otwartym podejściem do materiału. Interesują ją obiekty trójwymiarowe o graficznym charakterze. W skandynawskim designie ceni sobie połączenie estetyki z funkcjonalnością produktów, otwartość na nowe technologie, techniki i archetypy, które jednak ucieleśniają prostotę, dostępność i poczucie ponadczasowości.
To Top