SKU
23500

Fiber taboret na stalowej podstawie 45cm - czarny

Cena promocyjna 643 zł Normalna cena 936 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 936 zł
Wysyłamy w terminie 24 godzin roboczych

Taboret Fiber charakteryzuje harmonijny, bezpretensjonalny design. Został zaprojektowany tak, by zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort. Każda krzywizna siedziska wraz z oparciem zostały zaprojektowane tak by zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort przez długie godziny. Całość uzupełnia dodająca lekkości stalowa podstawa.

Siedzisko stołka wykonane jest z nowoczesnego bio-kompozytu, który składa się, w co najmniej 80%, z plastiku pochodzącego z recyklingu oraz w ok. 25% z włókien drzewnych z certyfikatem FSC (FSC-C028824). Wykorzystanie tego materiału oprócz walorów estetycznych i ekologicznych łączy w sobie cechy obu składników. Dzięki polimerowi siedzisko jest elastyczne, trwałe i łatwe w pielęgnacji, drewno natomiast dodaje mu naturalnego ciepła i sprawia, że krzesło oferuje ponadprzeciętną, trwałość i wygodę.

 

  • KRAJ PRODUCENTA: Dania
  • PROJEKTANT: Iskos-Berlin
  • WYMIARY: Długość: 35,5 cm; Szerokość: 45 cm; Wysokość: 46 cm; Wysokość siedziska: 45 cm;
  • MATERIAŁ: siedzisko: bio-kompozyt: plastik z recyklingu, 25% włókien drewnianych; podstawa wykonana ze stali malowanej proszkowo
  • KOLORY: czarny/czarny, szary/szary, naturalna biel/biały, szarozielony/ szarozielony, naturalny/czarny
  • INFORMACJE DODATKOWE: - | Przedmiot produkowany na zamówienie - zapoznaj się z dodatkowymi informacjami.
  • MARKI: Muuto
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fiber taboret na stalowej podstawie 45cm - czarny
Twoja ocena
Iskos-Berlin to duet designerów z Kopenhagi, cieszący się zasłużoną sławą w dziedzinie projektowania mebli i wzornictwa przemysłowego. Studio, wcześniej znane jako Komplot Design, współpracowało z najbardziej prestiżowymi producentami. Ich meble, oświetlenie i inne projekty są wystawiane w licznych muzeach designu na całym świecie, w tym MoMA i Danish Design Museum.

Swoją filozofię projektowania podsumowują następująco: „Widzimy design jako sztukę opowiadania historii. Ta historia jest zwykle dość złożona, składa się z semantyki, materialności, technologii obiektów i wielu innych elementów. Ale im bardziej przejrzysta jest twoja historia, tym bardziej prawdopodobne jest, że ludzie ją zrozumieją. Im bardziej jest zaskakująca, tym większe prawdopodobieństwo, że ją zapamiętają. I wreszcie, jeśli wywołuje uśmiech, tym bardziej prawdopodobne jest, że ją pokochają. ”
To Top