SKU
23620

Fiber drewniany stołek barowy 65cm, bez oparcia - czarny

1 764 zł
Wysyłamy zazwyczaj w terminie 7-15 dni roboczych

Stołek barowy Fiber charakteryzuje harmonijny, bezpretensjonalny design. Każdy detal, linia i łuk tego krzesła został zaprojektowany tak, aby osiągnąć maksimum komfortu użytkowania. Szeroka gama kolorów, rodzajów tapicerki i elementów bazowych stołka Fiber czyni je meblem uniwersalnym, który doskonale sprawdzi się w kuchni, barze, kawiarni lub poczekalni.

Siedzisko stołka wykonane jest z nowoczesnego bio-kompozytu, który składa się, w co najmniej 80%, z plastiku pochodzącego z recyklingu oraz w ok. 25% z włókien drzewnych z certyfikatem FSC (FSC-C028824). Wykorzystanie tego materiału oprócz walorów estetycznych i ekologicznych łączy w sobie cechy obu składników. Dzięki polimerowi siedzisko jest elastyczne, trwałe i łatwe w pielęgnacji, drewno natomiast dodaje mu naturalnego ciepła i sprawia, że stołek oferuje ponadprzeciętną, trwałość i wygodę.

Stołek barowy Fiber dostępny jest w dwóch wysokościach, w wersji z oparciem lub bez z siedziskiem z bio-kompozytu lub tapicerowanym oraz stalową lub drewnianą podstawą.

 

  • KRAJ PRODUCENTA: Dania
  • PROJEKTANT: Iskos-Berlin
  • WYMIARY: Długość: 42,5 cm; Szerokość: 45 cm; Wysokość: 66 cm; Wysokość siedziska: 65 cm;
  • MATERIAŁ: siedzisko: bio-kompozyt: plastik z recyklingu, 25% włókien drewnianych; podstawa: drewno dębu pokryte lakierem wodnym
  • KOLORY: szarozielony/szarozielony, biały/naturalny dąb, szary/szary, czarny/czarny, naturalny/dąb
  • INFORMACJE DODATKOWE: - | Przedmiot produkowany na zamówienie - zapoznaj się z dodatkowymi informacjami.
  • MARKI: Muuto
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fiber drewniany stołek barowy 65cm, bez oparcia - czarny
Twoja ocena
Iskos-Berlin to duet designerów z Kopenhagi, cieszący się zasłużoną sławą w dziedzinie projektowania mebli i wzornictwa przemysłowego. Studio, wcześniej znane jako Komplot Design, współpracowało z najbardziej prestiżowymi producentami. Ich meble, oświetlenie i inne projekty są wystawiane w licznych muzeach designu na całym świecie, w tym MoMA i Danish Design Museum.

Swoją filozofię projektowania podsumowują następująco: „Widzimy design jako sztukę opowiadania historii. Ta historia jest zwykle dość złożona, składa się z semantyki, materialności, technologii obiektów i wielu innych elementów. Ale im bardziej przejrzysta jest twoja historia, tym bardziej prawdopodobne jest, że ludzie ją zrozumieją. Im bardziej jest zaskakująca, tym większe prawdopodobieństwo, że ją zapamiętają. I wreszcie, jeśli wywołuje uśmiech, tym bardziej prawdopodobne jest, że ją pokochają. ”
To Top