SKU
32555

Visu krzesło drewniane - ciemnozielony

1 520 zł
Wysyłamy zazwyczaj w terminie 10-21 dni roboczych
Visu krzesło drewniane - ciemnozielony jest do kupienia w przyrostach co 2

Visu to rodzina drewnianych krzeseł o lekkiej sylwetce i ponadczasowym charakterze. Doskonale wyprofilowane siedzisko wykonane jest z formowanego termicznie naturalnego jesionu, natomiast drewniane nogi zapewniają elegancką i solidną podstawę. Krzesło Visu dostepne jest z podstawą drewnianą lub stalową w szerokiej palecie kolorów, również w wersji tapicerowanej. W kolekcji Visu znajdują się także stołki barowe oraz fotele.

 

 

  • PROJEKT: MIKA TOLVANEN
  • KRAJ PRODUCENTA: Dania
  • PROJEKTANT: Thomas Bentzen
  • WYMIARY: Szerokość: 46 cm; Wysokość: 78,5 cm; Wysokość siedziska: 46 cm; Głębokość siedziska: 51 cm;
  • MATERIAŁ: konstrukcja wykonana z naturalnego jesionu pokryta fornirem dębowym, polakierowana ekologicznym lakierem wodnym; elementy stalowe malowane proszkowo;
  • KOLORY: naturalny dąb, szary, ciemnozielony, szarozielony, czarny, różowy, granatowy, piaskowy, biały/naturalny dąb (nogi)
  • MARKI: Muuto
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Visu krzesło drewniane - ciemnozielony
Twoja ocena

Thomas Bentzen Industrial Design to studio projektowe z siedzibą w Kopenhadze, założone w 2010 roku. Prace Bentzen’a charakteryzują się prostotą, racjonalnością i funkcjonalnością. Dzięki prostym i narracyjnym wzorom tworzy pełne wyrazu przedmioty codziennego użytku. Jego pasją jest projektowanie produktów, które angażują i wzbudzają ciekawość, są funkcjonalne i proste oraz spełniają ludzkie potrzeby podczas użytkowania. Wytrwale bada formę, funkcję i potencjał materiałów, dążąc do projektowania trwałych produktów, które posłużą użytkownikom przez długie lata.

Thomas Benzen o swojej filozofii projektowania: „Lubię tworzyć przedmioty, które są funkcjonalne i proste, a jednocześnie zaspokajają ludzkie potrzeby podczas użytkowania i dają radość, kiedy nie są używane. Dla mnie trwałość oznacza jakość, formę i funkcjonalność oraz wkładanie ogromnej ilości energii czyniąc cnoty z potrzeb. ”

To Top