SKU
30201

Loft krzesło stołowe - czarny/ dąb

1 721 zł
Wysyłamy zazwyczaj w terminie 7-15 dni roboczych

Krzesło Loft to przykład klasycznego, prostego wzornictwa o wyraźnej inspiracji stylem industrialnym. Projekt bazuje na kontrastowych materiałach. Rama wykonana jest ze stali malowanej proszkowo, zaś siedzisko i oparcie z wyprofilowanej sklejki, uformowanej tak, by dawać maksymalny komfort użytkowania. Na zamówienie dostępna jest także opcja z tapicerowanym siedziskiem.

 

  • PROJEKT: Thomas Bentzen
  • KRAJ PRODUCENTA: Dania
  • PROJEKTANT: Thomas Bentzen
  • WYMIARY: Długość: 48 cm; Szerokość: 42,5 cm; Wysokość: 78,5 cm; Wysokość siedziska: 46 cm;
  • MATERIAŁ: siedzisko i oparcie: drewno klejone, naturalny fornir dębowy pokryty ekologicznym lakierem wodnym; podstawa: stal malowana proszkowo;
  • KOLORY: czarny/dąb, biały/dąb, różowy/dąb, szarozielony/dąb, czarny/czarny, czarny/ciemnobrązowy
  • MARKI: Muuto
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Loft krzesło stołowe - czarny/ dąb
Twoja ocena

Thomas Bentzen Industrial Design to studio projektowe z siedzibą w Kopenhadze, założone w 2010 roku. Prace Bentzen’a charakteryzują się prostotą, racjonalnością i funkcjonalnością. Dzięki prostym i narracyjnym wzorom tworzy pełne wyrazu przedmioty codziennego użytku. Jego pasją jest projektowanie produktów, które angażują i wzbudzają ciekawość, są funkcjonalne i proste oraz spełniają ludzkie potrzeby podczas użytkowania. Wytrwale bada formę, funkcję i potencjał materiałów, dążąc do projektowania trwałych produktów, które posłużą użytkownikom przez długie lata.

Thomas Benzen o swojej filozofii projektowania: „Lubię tworzyć przedmioty, które są funkcjonalne i proste, a jednocześnie zaspokajają ludzkie potrzeby podczas użytkowania i dają radość, kiedy nie są używane. Dla mnie trwałość oznacza jakość, formę i funkcjonalność oraz wkładanie ogromnej ilości energii czyniąc cnoty z potrzeb. ”

To Top