SKU
18515

Ply dywan ze 100% wełny 240x170cm- ciemnoszary

3 349 zł
Wysyłamy zazwyczaj w terminie 7-15 dni roboczych

Ply to ręcznie tkany dywan z najwyższej jakości 100% jagnięcej wełny nowozelandzkiej. To połączenie najlepszego tradycyjnego rzemiosła ze współczesnym designem. Ciekawy splot uwydatnia kolory i sprawia wrażenie trójwymiarowej struktury. Dzięki stonowanym barwom, dywan subtelnie wtapia się w otoczenie, ociepla wnętrze, ale go nie przytłacza. Jest nowoczesny i ponadczasowy, zaś wykończenie w postaci splecionych frędzli dyskretnie nawiązuje do tkackiej tradycji.

Dywan Ply występuje w siedmiu melanżowych zestawieniach kolorystycznych. Na każde z nich składa się kilka przenikających się barw, z jednym kolorem dominującym. Dywan dostępny jest w kilku rozmiarach. Jest dwustronny, w celach konserwacyjnych należy go odwracać co 6 miesięcy.

 

  • PROJEKT: Margrethe Odgaard  
  • KRAJ PRODUCENTA: Dania
  • PROJEKTANT: Margrethe Odgaard
  • WYMIARY: Długość: 240 cm; Szerokość: 170 cm;
  • MATERIAŁ: 100% wełny jagnięcej z Nowej Zelandii, tkany ręcznie
  • KOLORY: granatowy, złamana biel, różowy, żółty, czarno-biały, pomarańczowobrązowy, ciemnoszary
  • INFORMACJE DODATKOWE: dywan jest dwustronny, powinien być odwracany co 6 miesięcy; dostępne rozmiary: 140x85cm, 170x240cm, 200x300cm, 200x80cm, 270x360cm, 400x400cm
  • MARKI: Muuto
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ply dywan ze 100% wełny 240x170cm- ciemnoszary
Twoja ocena
Margrethe Odgaard jest częścią nowej generacji projektantów tkanin w Danii. Po ukończeniu Królewskiej Duńskiej Akademii Sztuk Pięknych w 2005 r. Pracowała jako projektantka tekstyliów w Filadelfii i w Paryżu zanim założyła studio projektowe w Kopenhadze w 2013 r. Otrzymała wiele nagród krajowych i międzynarodowych, zdobywając światowe uznanie za pracę z tkaninami, kolorami i wzorami.

O swojej filozofii projektowania: „Prostota niech będzie twoją jasną wizją. Szukaj świeżych sposobów łączenia i wykorzystywania kolorów. Spraw, aby proces był równie ważny jak rezultat. Dziel się swoją wiedzą, pomysłami i umiejętnościami bez wahania. Użyj dobrych narzędzi, a w razie potrzeby utwórz nowe. Pomyśl poprzez swoje ręce. Uwolnij się od swoich ograniczeń. Pozwól, aby rzeczy ewoluowały we własnym tempie. Słuchaj. Śmiej się. Tańcz."

O skandynawskim designie: „Nowa generacja skandynawskich projektantów zdaje sobie sprawę z historii i tradycji rzemiosła naszej kultury. Dzięki tej wiedzy znajdujemy klucze do wyboru właściwych rozwiązań przy tworzeniu pięknych i funkcjonalnych produktów na co dzień”.
To Top