SKU
13351

E27 oryginalna lampa wisząca typu żarówka - terakota

387 zł
Zapytaj nas o czas realizacji zamówienia

E27 jest lampą urzekającą swoją prostotą, ale jednocześnie wyrazistą i oryginalną. Wyróżnia ją wysoka jakość wykonania i niepowtarzalny design, który przykuwa uwagę - cechy typowe dla wzornictwa skandynawskiego.

Lampa świetnie prezentuje się pojedynczo, jak i w rozbudowanych aranżacjach. Przydatnym elementem ułatwiającym tworzenie autorskich kompozycji są podsufitki zarówno pojedyncze, jak i te przeznaczone do zawieszenia kilku lamp.

MATTIAS STÅHLBOM o swoim projekcie "E27 pochodzi wprost od źródła światła elektrycznego - oprawki - tworząc prosty, ale wyrazisty obiekt, który celebruje piękno w jego istocie. Trudno jest konkurować z prostotą zawartą w nagiej żarówce. Lampa ta zawiera w sobie jednocześnie romantyzm i nowoczesność."

  • PROJEKT: Mattias Ståhlbom
  • KRAJ PRODUCENTA: Dania
  • PROJEKTANT: Mattias Ståhlbom
  • WYMIARY: Wysokość: 23 cm; Średnica Ø: 12,5 cm;
  • MATERIAŁ: guma i silicon;
  • KOLORY: czarny, ciemnoszary, zielony, pomarańczowy niebieski, fioletowy, czerwony, żółty, jasnozielony, jasnoszary, różowy, terakota, musztarda, oliwka, nude, biały;
  • ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: 2W LED z możliwością płynnej regulacji natężenia światła (współpracuje ze ściemniaczami);
  • INFORMACJE DODATKOWE: długość przewodu zasilającego - 4m;
  • MARKI: Muuto
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:E27 oryginalna lampa wisząca typu żarówka - terakota
Twoja ocena
Mattias Ståhlbom jest architektem o międzynarodowej renomie i partnerem w pracowni architektoniczno-projektowej TAF Architects z siedzibą w Sztokholmie. Ich celem jest uczynienie zwykłego życia bardziej niezwykłym poprzez subtelne, ale skuteczne zmiany wyglądu i funkcjonowania produktów i architektury.

Prace Mattiasa Ståhlboma były wystawiane w wielu prestiżowych miejscach na świecie, takich jak MOMA w Nowym Jorku i Szwedzkie Muzeum Narodowe w Sztokholmie.

O swojej filozofii projektowania: „Lubię nieskomplikowane pomysły i naprawdę doceniam osiągnięcie dobrych efektów przy pomocy prostych metod i materiałów. Oczywiste rzeczy, które są tak zwyczajne, że stają się niezwykłe. ”

O skandynawskim designie: „Wierzę, że jest to odpowiednik zabawy, dobrych wartości społecznych i nieskomplikowanej prostoty (…). Skandynawski design jest w pewnym sensie bardzo międzynarodowy, jednak po bliższym przyjrzeniu się, dziedzictwo ma również duży wpływ. Mamy tendencję do myślenia bardzo pragmatycznego i uproszczonego, jednocześnie wkładamy wiele pracy w aspekt trwałości. Może to być źle rozumiane jako nudne, ale takie nie jest ”.
To Top