SKU
21914

Framed duże lustro wiszące - różowe

2 765 zł
Wysyłamy zazwyczaj w terminie 7-15 dni roboczych

Framed Mirror to seria luster dostępnych w dwóch rozmiarach oraz trzech wersjach kolorystycznych. Te z barwionego szkła wykraczają poza funkcjonalność tradycyjnego lustra nadając im nowy dekoracyjny wymiar. Zawieszone w zestawie dwóch lub więcej tworzą oryginalną artystyczną kompozycję na ścianie. Lustra są przystosowane do użycia w łazience, sprawdzą się także w każdym innym pomieszczeniu.

ANDERSSEN & VOLL o swoim projekcie: “Naszym zamierzeniem było stworzenie lustra, które byłoby czymś więcej niż odbijającą światło powierzchnią. Framed nadaje mu nową perspektywę, jest designerskim przedmiotem, który przywodzi na myśl instalację artystyczną. Dzięki niemu wnętrze zyskuje nie tylko funkcjonalność lustra, ale dzięki swojej głębi, organicznemu kształtowi i kolorystyce, może być postrzegane niemal jak dzieło sztuki. Lustro Framed wygląda pięknie zawieszone pojedynczo lub w kombinacji różnych wersji kolorystycznych i rozmiarów.”

  • PROJEKT: ANDERSSEN & VOLL
  • KRAJ PRODUCENTA: Dania
  • PROJEKTANT: Anderssen & Voll
  • WYMIARY: Szerokość: 44,5 cm; Wysokość: 118 cm; Głębokość siedziska: 4 cm;
  • MATERIAŁ: stal malowana proszkowo, polerowana tafla lustra ze szkła
  • KOLORY: szary/przejrzysty, różowy/różowy, taupe/szarobrązowy
  • INFORMACJE DODATKOWE: kolor ramy koresponduje z kolorem tafli lustra
  • MARKI: Muuto
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Framed duże lustro wiszące - różowe
Twoja ocena
Anderssen & Voll to norweski duet projektowy, założony w Oslo przez Torbjørna Anderssena i Espena Volla. Duet został wyróżniony zarówno norweskimi, jak i skandynawskimi tytułami projektantów roku, a także otrzymał międzynarodowe nagrody i uznanie za swoje prace w zakresie mebli, oświetlenia i akcesoriów domowych.

A oto ich filozofią projektowania: „Dobry produkt rozwija się w oparciu o tradycję, a jednocześnie łamie zasady tej tradycji. Modyfikacje, elementy zaskoczenia, a nawet zmiany mniej radykalne, pobudzają myśl i refleksję, także tych, którzy nie są szczególnie zainteresowani designem. Ta drobna sekunda refleksji jest szansą, w której możemy komunikować się z użytkownikami i do tego dążymy.”
To Top