Polityka Prywatności

1. Wstęp

Niniejsza polityka opisuje, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy dane osobowe oraz informuje, że ​​pracownicy naszej firmy znają zasady dotyczące wykorzystywania danych osobowych, do których mają dostęp w ramach swojej pracy. Niniejsza polityka stanowi uzupełnienie innych naszych zasad dotyczących bezpieczeństwa IT, Internetu i tym podobnych.

Niniejsza polityka ma na celu spełnienie wymagań ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO).

 

2. Bezpieczne zakupy z ochroną dla naszych Klientów

Zakupy w Internecie są szybkie, wygodne i nie wymagają bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Brak kontaktu z nami może być także przyczyną Twoich wątpliwości i obaw o bezpieczeństwo zakupówi jakośc oferowanych przez nas usług. Pragniemy, aby Twój kontakt z naszą firmą był łatwy, przyjemny i bezpieczny, sami jesteśmy klientami sklepów internetowych i wiemy jak 

 

Przed otrzymaniem certyfikatu – i przyznaniem znaku jakości Trusted Shops -  każdy sklep internetowy przechodzi kompleksowy proces audytu. Po wstępnym sprawdzeniu sklep internetowy otrzymuje od Trusted Shops szczegółowy raport z punktami, które wciąż wymagają ulepszeń. Dopiero po spełnieniu wszystkich kryteriów sklep internetowy otrzymuje znak jakości.

Do obszarów, które podlegają weryfikacji, należą: identyfikacja i kontakt ze sprzedawcą, ochrona i bezpieczeństwo danych osobowych, przejrzystość cen produktów, dostawa i płatność, proces składania zamówienia, obsługa zwrotów i ogólna obsługa klienta.

Oprócz poczucia bezpieczeństwa zapewniamy kupującym jego konkretne potwierdzenie. Oferujemy klientom certyfikowanych sklepów internetowych ochronę kupującego do kwoty 10 000 zł przy każdym zamówieniu.

To Top