Ay illuminate

Ay illuminate

Marka AY ILLUMINATE czerpie inspirację z natury i tradycyjnego rzemiosła pochodzącego z odległych zakątków świata. Efektem są niepowtarzalne, przyciągające wzrok, ręcznie wyplatane lampy i akcesoria.

Powstają w małych rzemieślniczych warsztatach w odległych zakątkach globu, praktycznie na wszystkich kontynentach. Produkowane są z naturalnych materiałów, występujących lokalnie, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Proces twórczy opiera się na współpracy designerów i miejscowych artystów. Pozwala to na dogłębne poznanie surowców i odkrycie najlepszych technik rzemieślniczych. Cała kolekcja marki produkowana jest zgodnie z metodami stosowanymi od pokoleń m.in. z naturalnego rattanu, bambusa czy palmy. Uzupełnieniem są szlachetne tkaniny wytwarzane ręcznie z organicznej bawełny, kaszmiru, jedwabiu oraz włókien sizalu. Barwienie, podobnie jak cały proces wytwórczy, odbywa się w sposób tradycyjny, przy użyciu naturalnych surowców.

Działalność marki AY ILLUMINATE to nie tylko poszukiwanie inspiracji i produkcja w egotycznych dla Europejczyków miejscach. Równie ważne są ochrona lokalnego rzemiosła jako część kulturowej tożsamości, wspieranie miejscowych społeczności poprzez zapewnienie stałego zatrudnienia, a także dbanie o środowisko naturalne.

Produkty 1 do 20 z 76

Ustaw kierunek malejący

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Produkty 1 do 20 z 76

Ustaw kierunek malejący

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4