ROSS GARDAM

Australijska marka Ross Gardam to zespół projektantów, inżynierów i twórców, którzy pracują wspólnie od pomysłu do realizacji, tworząc współczesne oświetlenie, meble i przedmioty. Projektowane z myślą o przestrzeniach publicznych i prywatnych kolekcje przedmiotów są wynikiem wieloletnich doświadczeń  połączonych z unikalnym spojrzeniem na formę i funkcję.

Produkty Ross Gardam są wykonywane ręcznie w Melbourne w Australii przez lokalnych rzemieślników i producentów, którzy łączą innowacyjną technologię z tradycyjnym rzemiosłem.

Produkty marki Ross Gardam są zaprojektowane tak, aby dawać gwarancję wieloletniego użytkowania. Cały proces produkcyjny podlega najwyższym standardom jakości, od pomysłu i projektu, doboru materiałów i produkcji po opakowanie i wsparcie właściciela. Każdy produkt powstaje także w zgodzie z wysokimi australijskimi standardami etycznymi. Wszystkie produkty oświetleniowe marki wykorzystują najnowocześniejsze technologie energooszczędne, a produkty tapicerowane posiadają certyfikat EcoSpecifier™.

Desc

1 element

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
  1. Glaze_lampa_wisząca_Ross_Gardam_ilumia
    Ross Gardam
    Glaze lampa wisząca, ceramiczna- więcej opcji
    Cena promocyjna 530 zł Normalna cena 1 768 zł
Desc

1 element

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
To Top