OK DESIGN

OK Design zostało założone przez duńską parę: Jacob Fasting i Kirsten Krogh. Podróżując po Meksyku tak zachwycili się tamtejszymi wyplatanymi fotelami, że zapragnęli podzielić się nimi w Europie. I tak w roku 2007 powstał pierwszy fotel Acapulco, który połączył cechy tradycyjnego meksykańskiego fotela z tożsamością projektową pary. Fotel szybko stał się bestsellerem w Europie, dlatego już rok później projektanci zastrzegli prawa do projektowania i znak towarowy. Seria mebli z charakterystycznego sznura PVC rozrosła się o kolejne produkty. Powstała też unikalna autorska paleta kolorów.

OK Design ma siedzibę w Kopenhadze. Produkcja przyjazna dla środowiska odbywa się w UE, a projekty są sprzedawane w ponad 40 krajach na całym świecie.

Najnowszym przedsięwzięciem Jacoba i Kirsten jest Stella Atlántico na Isla de la Palma - czteropiętrowy budynek sięgający gwiazd i znajdujący się na krawędzi największego na świecie krateru erozyjnego. Stella Atlántico funkcjonuje jako połączenie salonu wystawowego i domu wakacyjnego.

Desc

Produkty 8

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Desc

Produkty 8

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
To Top