O nas

Witamy w ilumia.pl

Wszyscy znamy powiedzenie ”diabeł tkwi w szczegółach”. Wystarczy jeden przykuwający wzrok akcent, aby poprzez aranżację wnętrza wyrazić własną osobowość, zaskoczyć wstępujących w nasze progi gości i nadać indywidualny rys każdemu pomieszczeniu. Jeśli waszą pasją jest urządzanie wnętrz, poszukujecie pięknych, a jednocześnie funkcjonalnych i wykonanych z najwyższą starannością przedmiotów, trafiliście pod właściwy adres. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie u nas wiele interesujących propozycji.

W naszej ofercie nie ma miejsca na podróbki czy przedmioty „inspirowane”. Posiadamy tylko oryginalne produkty liderów skandynawskiego designu tj. Muuto, Norman Copenhagen, Eva Solo, Pandul, Sika czy Gubi. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę znakomitego australijskiego projektanta Rossa Gardama oraz holenderskiej marki Ay illuminate . Oferujemy również, unikatowe na naszym rynku, ekologiczne bambusowe lampy nowozelandzkiego artysty Davida Trubridge’a.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, którzy w wygodny sposób, nie opuszczając własnego fotela, mogą oddać się poszukiwaniom wymarzonych przedmiotów w naszym sklepie internetowym. Współpracujemy także z architektami wnętrz, projektantami, developerami i stylistami.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów dlatego, aby ułatwić Państwu podjęcie właściwej decyzji, chętnie wypożyczymy próbki materiałów obiciowych i wzorniki kolorów. Meble wielkogabarytowe dowozimy własnym transportem i wnosimy do Państwa domu. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zespół ilumia.pl