Oferujemy naszym Klientom szeroki wachlarz możliwości zapłaty. Oto w jaki sposób możesz opłacić swoje zamówienie:

 

Dla odbioru w salonie firmowym:

  • gotówka;
  • karta płatnicza lub karta kredytowa;

Zamówienia płatne z góryOpcja dostępna jest dla przesyłek kurierskich  (zarówno krajowych jak i zagranicznych) oraz odbioru w salonie firmowym.

Dostępne formy płatności to:

  • bezpośredni przelew bankowy lub elektroniczny;
  • przelew za pośrednictwem płatności dotpay;
  • karta kredytowa - płatność realizowana za pośrednictwem płatnościdotpay;
  • kredyt dotpay (mBank, Alior Sync) - płatność realizowana za pośrednictwem płatności dotpay;
  • płatność PayPal;


Płacę Przelewem

Po wybraniu tej opcji i zatwierdzeniu zakupów, nasz system internetowy wyśle Tobie pełną informację potwierdzającą zamówienie, razem z instrukcją postępowania i numerem naszego konta do płatności. 

 

Płacę Kartą, Płacę Przelewem z dotpay

Po wybraniu tej opcji i po zatwierdzeniu zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę naszego dostawcy płatności dotpay. Tam dokonaj wyboru Banku, w którym posiadasz konto i z którego wysłana zostanie płatność. Jeśli na stronie z wyborem zabraknie Twojego banku, wybierz opcję "Mam konto w innym banku". Zostaniesz następnie poproszony o akceptację regulaminu oraz przeniesiony do witryny swojego banku, skąd możesz już opłacić zamówienie.

Płatności kartą kredytową lub debetową realizujemy także za pośrednictwem dotpay. Po zatwierdzeniu zamówienia i przekierowaniu na stronę płatności, wybierz opcję płatności kartą i postępuj zgodnie z instrukcją. 

 


Kredyt dotpay


Udostępniliśmy naszym klientom możliwość rozłożenia płatności za zakupione u nas przedmioty na raty. Proces ten realizujemy także za pośrednictwem dotpay.

Więcej informacji o ratach znajdziesz TUTAJ

 

Płacę PayPal


Jeśli posiadasz aktywne konto w systemie PayPal, możesz dokonać płatności za zakupione u nas przedmioty za pośrednictwem tej usługi. W tym celu w zakładce KASA przed zatwierdzeniem zamówienia wybierz sposóbu płatności PayPal. Po zatwierdzeniu zamówienia otworzy się okno dostawcy, które pozwoli Tobie na zalogowanie i dokończenie procesu płatności.


Zamówienia przekazywane są do realizacji wówczas, gdy na nasze konto wpłyną środki za zlecenie.