SKU
31058-main

Linear stalowy stolik barowy 70x70cm, 95 lub h105cm- więcej opcji

3 061 zł
Wysyłamy zazwyczaj w terminie 10-21 dni roboczych
 

Stoliki barowe z kolekcji Linear Steel charakteryzują czyste, eleganckie linie. Wykonane zostały ze stali ocynkowanej, odpornej na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, malowanej proszkowo na mat, co gwarantuje wyjątkową trwałość i wieloletnie bezproblemowe użytkowanie. Stoliki mają bardzo solidną, stabilną konstrukcję. Niezawodne do kawiarnianych ogródków i barów pod gwiazdami, sprawdzą się także we wnętrzach. Ich minimalistyczny design sprawia, że można je łaczyć nie tylko ze stołkami barowymi z kolekcji Linear Steel, ale też z innymi dostępnymi na rynku hokerami.

Stoliki Linear dostępne są w rozmiarach h95 i h105cm i pasują  do stołków barowych o wysokościach odpowiednio 65 i 75cm. 

W kolekcji mebli ogrodowych Linear Steel znajdziemy stoły, stoliki kawowe, ławki i krzesła dostępne w kolorach: czerni, jasnoniebieskim, szarości, ciemnozielonym i pomarańczowobrązowym. Uzupełnieniem kolekcji są poduszki na krzesła i ławki.

 

  • PROJEKT: Thomas Bentzen
  • KRAJ PRODUCENTA: Dania
  • PROJEKTANT: Thomas Bentzen
  • WYMIARY: Długość: 70 cm; Szerokość: 70 cm; Wysokość: 95/105 cm;
  • MATERIAŁ: galwanizowana stal cynkowana ogniowo, cała konstrukcja malowana proszkowo grubą warstwą matowej farby, odpornej na niekorzystne warunki pogodowe
  • KOLORY: czarny, ciemnozielony, ciemnopomarańczowy, szary, jasnoniebieski
  • INFORMACJE DODATKOWE: Stolik o wysokości 95cm pasuje do stołków o wysokości 65cm, stolik o wysokości 105cm pasuje do stołków o wysokości 75cm; dostępne są też stoliki o wysokości 73 cm | Przedmiot produkowany na zamówienie - zapoznaj się z dodatkowymi informacjami.
  • MARKI: Muuto
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Linear stalowy stolik barowy 70x70cm, 95 lub h105cm- więcej opcji
Twoja ocena

Thomas Bentzen Industrial Design to studio projektowe z siedzibą w Kopenhadze, założone w 2010 roku. Prace Bentzen’a charakteryzują się prostotą, racjonalnością i funkcjonalnością. Dzięki prostym i narracyjnym wzorom tworzy pełne wyrazu przedmioty codziennego użytku. Jego pasją jest projektowanie produktów, które angażują i wzbudzają ciekawość, są funkcjonalne i proste oraz spełniają ludzkie potrzeby podczas użytkowania. Wytrwale bada formę, funkcję i potencjał materiałów, dążąc do projektowania trwałych produktów, które posłużą użytkownikom przez długie lata.

Thomas Benzen o swojej filozofii projektowania: „Lubię tworzyć przedmioty, które są funkcjonalne i proste, a jednocześnie zaspokajają ludzkie potrzeby podczas użytkowania i dają radość, kiedy nie są używane. Dla mnie trwałość oznacza jakość, formę i funkcjonalność oraz wkładanie ogromnej ilości energii czyniąc cnoty z potrzeb. ”

To Top