SKU
576120

Lorette stół ogrodowy Ø110cm- Red Ochre

3 248 zł
Zapytaj nas o czas realizacji zamówienia
 

Kolekcja Lorette- jeden z najnowszych projektów Frédérica Sofii dla marki Fermob- łączy styl kurortowy z kultowymi meblami ogrodowymi. Szykowna i elegancka seria Lorette nawiązuje do mitu francuskiej wsi tak idealizowanej przez mieszkańców miast i obcokrajowców. Motyw marokańskich kratownic mashrabiya widoczny w oparciach krzeseł i blatach stołów, stanowi ukłon w stronę świata luksusu.

Kolekcja Lorette to piękne, ponadczasowe meble, które przywodzą na myśl niedzielę na wsi. To prawdziwa ozdoba ogrodów, tarasów i ulicznych kawiarni. Są także funkcjonalne i odporne na każde warunki pogodowe i uszkodzenia.

Kolekcja Lorette dostępna jest w 24 kolorach Fermob! Próbnik kolorów znajdziesz w załączniku na stronie produktu. Jeśli interesuje cię kolor, którego nie znalazłeś w naszej ofercie, wpisz go w uwagach do zamówienia lub skontaktuj się z nami.

Fermob jest uznanym na świecie producentem mebli, oświetlenia i akcesoriów ogrodowych. Cała produkcja odbywa się we Francji w fabrykach własnych, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Marka posiada certyfikaty ISO 14001 i Eco Vadis. Wszystkie meble produkowane są z najwyższej jakości galwanizowanej stali oraz  aluminium. Meble malowane są proszkowo farbami poliestrowymi i poddawane wysokotemperaturowej obróbce termicznej. Przekłada się to na wysoką trwałość kolorów, odporność na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszystkie meble marki Fermob posiadają zabezpieczenie antykorozyjne na poziomie od 6 do 10 w dziesięciopunktowej skali IPAC.

  • PROJEKT: Frédéric Sofia
  • KRAJ PRODUCENTA: France
  • WYMIARY: Długość: 77 cm; Szerokość: 74 cm; Wysokość: 74 cm; Średnica Ø: 110 cm;
  • MATERIAŁ: podstawa: stalowe rurki, blat: perforowana, cięta laserem stal
  • KOLORY: Cactus, Anthracite, Acapulco Blue, Nutmeg, Red Ochre + 19 innych
  • INFORMACJE DODATKOWE: stół przeznaczony jest dla 6 osób; dostępny we wszystkich 24 kolorach z palety Fermob; dostępne rozmiary stołów: Ø110cm, 160X90cm, składane: Ø77cm i Ø96cm
  • MARKA: Fermob
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lorette stół ogrodowy Ø110cm- Red Ochre
To Top