Wysyłamy zazwyczaj w terminie 6-12 tygodni
SKU
4161-colours

Luxembourg duży niski stolik/ ławka- kolory

Już od 1 536 zł
Wysyłamy zazwyczaj w terminie 6-12 tygodni
 

Historia kolekcji mebli ogrodowych Luxembourg sięga 1923 roku. Legendarne krzesła i fotele powstały dla Jardin du Luxembourg w Paryżu, w warsztatach departamentu parków. Fermob poprosił Frédérica Sofię o reinterpretację słynnej kolekcji. Rezultatem była cała seria mebli o tych samych wyrazistych liniach i formach, łącząca lekkość i wytrzymałość aluminium z wygodą zakrzywionych listew siedziska. Fermob nadal produkuje je dla miejskich ogrodów publicznych. Można je spotkać w w wielu parkach Paryża i innch miast. Kolekcja Luxembourg wyraża lekkość, radość życia i serdeczność. To swoisty wyraz francuskiej kultury w meblarskiej formie!  

Luxemburg stał się jedną z najbardziej znanych kolekcji aluminiowych mebli ogrodowych, oferującą szeroką gamę produktów tj. krzesła, fotele, ławki, stoły i stoliki, dostępną we wszystkich 24 odcieniach z palety kolorów Fermob. 

Fermob jest uznanym na świecie producentem mebli, oświetlenia i akcesoriów ogrodowych. Cała produkcja odbywa się we Francji w fabrykach własnych, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Marka posiada certyfikaty ISO 14001 i Eco Vadis. Wszystkie meble produkowane są z najwyższej jakości galwanizowanej stali oraz  aluminium. Meble malowane są proszkowo farbami poliestrowymi i poddawane wysokotemperaturowej obróbce termicznej. Przekłada się to na wysoką trwałość kolorów, odporność na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszystkie meble marki Fermob posiadają zabezpieczenie antykorozyjne na poziomie od 6 do 10 w dziesięciopunktowej skali IPAC.  

  • PROJEKT: Frédéric Sofia
  • KRAJ PRODUCENTA: Francja
  • PROJEKTANT: Frédéric Sofia
  • WYMIARY: Długość: 86 cm; Szerokość: 43 cm; Wysokość: 40 cm;
  • MATERIAŁ: aluminium
  • KOLORY: Cactus, Clay Grey, Honey, Anthracite, Nutmeg, Red Ochre
  • INFORMACJE DODATKOWE: dostępny we wszystkich 24 kolorach z palety Fermob | Przedmiot produkowany na zamówienie - zapoznaj się z dodatkowymi informacjami.
  • MARKA: Fermob
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Luxembourg duży niski stolik/ ławka- kolory
Twoja ocena
To Top