Zapytaj nas o czas realizacji zamówienia
SKU
8410-colours

Bellevie ławka ogrodowa 161x41cm- kolory

Już od 3 291 zł
Zapytaj nas o czas realizacji zamówienia
 

Kolekcja mebli ogrodowych Bellevie, stosownie do jej nazwy, odzwierciedla radość życia, jaką wnosi ona do każdego tarasu, ogrodu, a nawet wnętrza. Pracownia projektowa Pagnon & Pelhaître stworzyła linię produktów o prostych liniach, miękkich krzywiznach i odważnych geometrycznych kształtach, które wykraczają poza style i epoki odzwierciedlając współczesny styl życia.

Kolekcja Bellevie to szeroki wachlarz mebli jadalnianych: stołów, krzeseł, ławek, stołków barowych, a także wypoczynkowych: sof (w wielu kombinacjach), foteli i puf. Można łączyć je dowolnie, przekształcając taras lub część ogrodu w prawdziwy salon.

Meble Bellevie zostały wykonane z najwyższą starannością z wytrzymałych materiałów tj. stal i aluminium. Poduchy sof i siedzisk wypełnia kilka warstw gąbki, co podnosi komfort użytkowania i zapobiega odkształceniom. Pokrycia uszyte zostały ze specjalnej oddychającej, szybko schnącej tkaniny, odpornej na promienie słoneczne, wilgoć i uszkodzenia. Można je też zdejmować i prać.

Kolekcja Bellevie dostępna jest we wszystkich 24 kolorach Fermob (pokrycia siedzisk dostępne w trzech kolorach: off-white, flannel grey i graphite grey).

Fermob jest uznanym na świecie producentem mebli, oświetlenia i akcesoriów ogrodowych. Cała produkcja odbywa się we Francji w fabrykach własnych, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Marka posiada certyfikaty ISO 14001 i Eco Vadis. Wszystkie meble produkowane są z najwyższej jakości galwanizowanej stali oraz  aluminium. Meble malowane są proszkowo farbami poliestrowymi i poddawane wysokotemperaturowej obróbce termicznej. Przekłada się to na wysoką trwałość kolorów, odporność na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszystkie meble marki Fermob posiadają zabezpieczenie antykorozyjne na poziomie od 6 do 10 w dziesięciopunktowej skali IPAC (dla linii Bellevie to 8-10 IPAC).

  • PROJEKT: Pagnon & Pelhaître
  • KRAJ PRODUCENTA: Francja
  • PROJEKTANT: Pagnon & Pelhaître
  • WYMIARY: Długość: 161 cm; Szerokość: 41 cm; Wysokość: 44 cm;
  • MATERIAŁ: baza: aluminium ; siedzisko: stal
  • KOLORY: Cactus, Chilli, Acapulco Blue, Clay Grey, Storm Grey, Honey
  • INFORMACJE DODATKOWE: ławka przeznaczona jest dla 3 osób; pasuje do stołu Bellevie 196x90cm; dostępna we wszystkich 24 kolorach z palety Fermob; | Przedmiot produkowany na zamówienie - zapoznaj się z dodatkowymi informacjami.
  • MARKA: Fermob
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bellevie ławka ogrodowa 161x41cm- kolory
Twoja ocena
To Top