SKU
010120

Bistro składane krzesło ogrodowe- Red Ochre

352 zł
Wysyłamy zazwyczaj w terminie 6-12 tygodni
 

Bistro to kolekcja prostych i solidnych, składanych mebli zewnętrznych będących kwintesencją francuskiego stylu. Można je spotkać w kawiarnianych ogródkach Paryża i wielu innych metropolii na całym świecie. Marka Fermob opracowała serię Bistro na podstawie oryginalnego patentu z 1889 r.  i stworzyła genialną, prostą kolekcję, która tryska radością i która do dzisiaj nie straciła na uroku i autentyczności! Kolekcja Bistro składa się z krzeseł, stołków barowych,  stolików okrągłych i kwadratowych o różnych wielkościach dostępnych w 24 żywych kolorach.  Seria Bistro sprawdzi się w kawiarnianych ogródkach i na przydomowym tarasie.

Koncepcja składanych mebli powstała pod koniec XIX wieku,  znajdując popularność wśród sprzedawców lemoniady.  Można je było szybko i łatwo spakować, co pozwoliło im uniknąć płacenia licencji za stały taras!

Fermob jest uznanym na świecie producentem mebli, oświetlenia i akcesoriów ogrodowych. Cała produkcja odbywa się we Francji w fabrykach własnych, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Marka posiada certyfikaty ISO 14001 i Eco Vadis. Wszystkie meble produkowane są z najwyższej jakości galwanizowanej stali oraz  aluminium. Meble malowane są proszkowo farbami poliestrowymi i poddawane wysokotemperaturowej obróbce termicznej. Przekłada się to na wysoką trwałość kolorów, odporność na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszystkie meble marki Fermob posiadają zabezpieczenie antykorozyjne na poziomie od 6 do 10 w dziesięciopunktowej skali IPAC.  

  • PROJEKT: Fermob
  • KRAJ PRODUCENTA: Francja
  • PROJEKTANT: Fermob
  • WYMIARY: Długość: 39 cm; Szerokość: 42 cm; Wysokość: 82 cm; Wysokość siedziska: 45 cm; Głębokość siedziska: 31 cm;
  • MATERIAŁ: stal malowana proszkowo
  • KOLORY: Cactus, Honey, Nutmeg, Antracite, Acapulco Blue, Red Ochre; pozostałe kolory dostępne na zamówienie
  • INFORMACJE DODATKOWE: sprzedawane po 2 sztuki w danym kolorze; dostępne we wszystkich 24 kolorach z palety Fermob
  • MARKA: Fermob
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bistro składane krzesło ogrodowe- Red Ochre
Twoja ocena
To Top