SKU
731293

Airloop krzesło ogrodowe- Pink Praline

835 zł
Zapytaj nas o czas realizacji zamówienia
 

Airloop to jedna z najnowszych kolekcji w ofercie Fermob. Projektant Frédéric Sofia zainspirował się swoją pierwszą wizytą w warsztatach marki w Thoissey, gdzie zachwycił go pokaz tradycyjnego rzemiosła podczas ręcznego kucia pierścieni do krzeseł 1900. Te doświadczenia w postaci ręcznie wykuwanych stalowych prętów i pierścieni widoczne są w kolekcji Airloop. Obie kolekcje łączy też romantyczny charakter. Airloop posiada jednak zdecydowanie nowoczesny charakter.

Airloop to prawdziwa uczta dla oczu! Łączy dobre rzemiosło z lekkim, subtelnym wzornictwem, które jest niezrównane w swojej elegancji. Co więcej, kupując krzesło lub stół Airloop, przyczyniasz się do ochrony środowiska - ponieważ stal, z której są wykonane, w 100% nadaje się do recyklingu!

Kolekcja Airloop dostępna jest w 24 kolorach Fermob! Próbnik kolorów znajdziesz w załączniku na stronie produktu. Jeśli interesuje cię kolor, którego nie znalazłeś w naszej ofercie, wpisz go w uwagach do zamówienia lub skontaktuj się z nami.

Fermob jest uznanym na świecie producentem mebli, oświetlenia i akcesoriów ogrodowych. Cała produkcja odbywa się we Francji w fabrykach własnych, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Marka posiada certyfikaty ISO 14001 i Eco Vadis. Wszystkie meble produkowane są z najwyższej jakości galwanizowanej stali oraz  aluminium. Meble malowane są proszkowo farbami poliestrowymi i poddawane wysokotemperaturowej obróbce termicznej. Przekłada się to na wysoką trwałość kolorów, odporność na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszystkie meble marki Fermob posiadają zabezpieczenie antykorozyjne na poziomie od 6 do 10 w dziesięciopunktowej skali IPAC.

  • PROJEKT: Frédéric Sofia
  • KRAJ PRODUCENTA: Francja
  • WYMIARY: Długość: 47 cm; Szerokość: 44 cm; Wysokość: 81 cm; Średnica Ø: 40 cm; Wysokość siedziska: 46,5 cm; Wysokość podłokietnika: 66 cm;
  • MATERIAŁ: stal
  • KOLORY: Cactus, Clay Grey, Frosted Lemon, Pink Praline, Acapulco Blue, Opaline Green + 18 innych
  • INFORMACJE DODATKOWE: dostępne we wszystkich 24 kolorach z palety Fermob; można ustawiać jedno na drugim (do 10 sztuk)
  • MARKA: Fermob
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airloop krzesło ogrodowe- Pink Praline
To Top