SKU
362214

Balad H 38 lampa ogrodowa- Nutmeg

854 zł
Wysyłamy w terminie 24 godzin roboczych
 

Kolekcja mobilnych lamp zewnętrznych Balad posiada wszystkie cechy dobrego designu: atrakcyjną formę, funkcjonalność, niezawodność oraz staranność wykonania. Lampy Balad świetnie prezentują się na stole, mogą być przenoszone tam, gdzie ich potrzebujesz, w salonie, na tarasie, na plaży lub przy basenie. Lampy Balad występują w trzech rozmiarach (wysokość 12, 25 i 38 cm). Wykonane są z wysokiej jakości białego tworzywa z zabawnym aluminiowym uchwytem w sześciu żywych kolorach do wyboru. Włącznik wkomponowany jest w uchwyt.

Lampy Balad H38 ładowane są za pomocą prostego kabla USB dołączonego do zestawu. Żywotność baterii to około 14 godzin (max.16 godzin). Czas ładowania: 7 godzin. Lampy mają pięć ustawień światła - dwa neutralne białe o jasności 100 i 50% (4000 ° K), dwa zimne białe (6000 ° K)(100 i 50%) i jedno ciepłe białe z efektem świecy (2300 ° K). Lampy mogą być łączone z trzema stalowymi stojakami tworząc designerskie zewnętrzne lampy podłogowe.

Fermob jest uznanym na świecie producentem mebli, oświetlenia i akcesoriów ogrodowych. Cała produkcja odbywa się we Francji w fabrykach własnych, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Marka posiada certyfikaty ISO 14001 i Eco Vadis. Wszystkie meble produkowane są z najwyższej jakości galwanizowanej stali oraz  aluminium. Meble malowane są proszkowo farbami poliestrowymi i poddawane wysokotemperaturowej obróbce termicznej. Przekłada się to na wysoką trwałość kolorów, odporność na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszystkie meble marki Fermob posiadają zabezpieczenie antykorozyjne na poziomie od 6 do 10 w dziesięciopunktowej skali IPAC.  

  • PROJEKT: Tristan Lohner
  • KRAJ PRODUCENTA: Francja
  • PROJEKTANT: Tristan Lohner
  • WYMIARY: Długość: 28 cm; Szerokość: 28 cm; Wysokość: 38 cm;
  • MATERIAŁ: klosz: polietylen, uchwyt: aluminium
  • KOLORY: Cactus, Honey, Nutmeg, Anthracite, Acapulco Blue, Red Ochre
  • ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: 2,5W LED
  • INFORMACJE DODATKOWE: dostępny w 6 kolorach z palety Fermob; waga: 0,15 kg; 200cm przewód USB w zestawie
  • MARKA: Fermob
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Balad H 38 lampa ogrodowa- Nutmeg
Twoja ocena
To Top