SKU
32581

Visu Lounge fotel drewniany - naturalny dąb

Cena promocyjna 1 883 zł Normalna cena 2 090 zł
Wysyłamy zazwyczaj w terminie 7-15 dni roboczych
 

Visu Lounge Chair cechuje lekka sylwetka i ponadczasowy charakter. Ideą było stworzenie fotela do lobby/holu, który jest maksymalnie komfortowy, nawet bez tapicerki, a przy tym zachowuje idealne proporcje, nie jest zbyt duży ani zbyt niski. Doskonale wyprofilowane siedzisko wykonane jest z formowanego termicznie naturalnego jesionu, natomiast drewniane nogi zapewniają elegancką i solidną podstawę. Fotel Visu Lounge Chair dostępny jest w kilku kolorach, również w wersji tapicerowanej. W kolekcji Visu znajdują się także stołki barowe oraz krzesła.

 

  • PROJEKT: MIKA TOLVANEN
  • KRAJ PRODUCENTA: Dania
  • PROJEKTANT: Thomas Bentzen
  • WYMIARY: Długość: 51 cm; Szerokość: 60 cm; Wysokość: 69 cm; Wysokość siedziska: 40 cm; Głębokość siedziska: 60 cm;
  • MATERIAŁ: konstrukcja wykonana z naturalnego jesionu pokryta fornirem dębowym, polakierowana ekologicznym lakierem wodnym; elementy stalowe malowane proszkowo
  • KOLORY: naturalny dąb, czarny, szary, szarozielony
  • MARKI: Muuto
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Visu Lounge fotel drewniany - naturalny dąb
Twoja ocena

Thomas Bentzen Industrial Design to studio projektowe z siedzibą w Kopenhadze, założone w 2010 roku. Prace Bentzen’a charakteryzują się prostotą, racjonalnością i funkcjonalnością. Dzięki prostym i narracyjnym wzorom tworzy pełne wyrazu przedmioty codziennego użytku. Jego pasją jest projektowanie produktów, które angażują i wzbudzają ciekawość, są funkcjonalne i proste oraz spełniają ludzkie potrzeby podczas użytkowania. Wytrwale bada formę, funkcję i potencjał materiałów, dążąc do projektowania trwałych produktów, które posłużą użytkownikom przez długie lata.

Thomas Benzen o swojej filozofii projektowania: „Lubię tworzyć przedmioty, które są funkcjonalne i proste, a jednocześnie zaspokajają ludzkie potrzeby podczas użytkowania i dają radość, kiedy nie są używane. Dla mnie trwałość oznacza jakość, formę i funkcjonalność oraz wkładanie ogromnej ilości energii czyniąc cnoty z potrzeb. ”

To Top