SKU
31033-main

Linear stół ogrodowy 140x75cm- więcej opcji

5 348 zł
Kliknij poniżej| wybierz kolor i sprawdź dostępność
 

Linear Steel to kolekcja mebli ogrodowych o wyraźnym charakterze, prostej minimalistycznej formie i subtelnych detalach. Staranne wykonanie oraz wykończenie mebli zapewnia ich odporność na każdą pogodę oraz długie bezproblemowe użytkowanie. Kolekcję chararakteryzuje mała przerwa wzdłuż blatu stołu i siedziska ławki, która nie tylko zdobi, ale pozwala na szybkie odprowadzenie wody. Ze względu na uniwersalną formę, meble Linear dobrze odnajdują się w wielu ogrodowych aranżacjach i łączą z innymi meblami.

Stół ogrodowy Linear można zestawiać z krzesłami lub ławkami z tej samej serii. Ławki są dopasowane do stołu tak, by można je było pod niego wsunąć.

W kolekcji mebli ogrodowych Linear Steel znajdziemy stoły, stoliki kawowe, ławki i krzesła dostępne w czterech kolorach: czerni, szarym, jasnoniebieskim, ciemnozielonym i ciemnopomarańczowym. Uzupełnieniem kolekcji są poduszki na krzesła i ławki.

 

 

  • PROJEKT: Thomas Bentzen
  • KRAJ PRODUCENTA: Dania
  • PROJEKTANT: Thomas Bentzen
  • WYMIARY: Długość: 140 cm; Szerokość: 75-80 cm; Wysokość: 73,5 cm;
  • MATERIAŁ: stal cynkowana ogniowo, cała konstrukcja malowana proszkowo grubą warstwą matowej farby, odpornej na niekorzystne warunki pogodowe
  • KOLORY: czarny, szary, jasnoniebieski, ciemnozielony, ciemnopomarańczowy
  • INFORMACJE DODATKOWE: dostępne rozmiary stołów 140x75cm, 200x75cm, 220x90cm | Przedmiot produkowany na zamówienie - zapoznaj się z dodatkowymi informacjami.
  • MARKI: Muuto
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Linear stół ogrodowy 140x75cm- więcej opcji
Twoja ocena

Thomas Bentzen Industrial Design to studio projektowe z siedzibą w Kopenhadze, założone w 2010 roku. Prace Bentzen’a charakteryzują się prostotą, racjonalnością i funkcjonalnością. Dzięki prostym i narracyjnym wzorom tworzy pełne wyrazu przedmioty codziennego użytku. Jego pasją jest projektowanie produktów, które angażują i wzbudzają ciekawość, są funkcjonalne i proste oraz spełniają ludzkie potrzeby podczas użytkowania. Wytrwale bada formę, funkcję i potencjał materiałów, dążąc do projektowania trwałych produktów, które posłużą użytkownikom przez długie lata.

Thomas Benzen o swojej filozofii projektowania: „Lubię tworzyć przedmioty, które są funkcjonalne i proste, a jednocześnie zaspokajają ludzkie potrzeby podczas użytkowania i dają radość, kiedy nie są używane. Dla mnie trwałość oznacza jakość, formę i funkcjonalność oraz wkładanie ogromnej ilości energii czyniąc cnoty z potrzeb. ”

To Top