SKU
31310-main

Linear stalowy stołek barowy h65cm lub 75cm- więcej opcji

1 679 zł
Kliknij poniżej| wybierz kolor i sprawdź dostępność
 

Stołki barowe z kolekcji Linear Steel charakteryzują czyste, eleganckie linie i subtelne detale. Wykonane zostały ze stali ocynkowanej, odpornej na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, malowanej proszkowo na mat, co gwarantuje wieloletnie bezproblemowe użytkowanie. Siedziska zostały wyprofilowane tak, by zapewniać maksymalną wygodę, a niewielkie szczeliny czynią konstrukcję lżejszą i umożliwiają szybkie odprowadzenie wody. Całość uzupełnia poprzeczka, o którą można wygodnie oprzeć stopy. Dodatkową zaletą jest możliwość sztaplowania.

Stołki Linear pasują do wysokich stolików barowych z tej samej kolekcji. Dostępne są w rozmiarach h65 i h75cm.  W kolekcji mebli ogrodowych Linear Steel znajdziemy stoły, stoliki kawowe, ławki i krzesła dostępne w kolorach: czerni, jasnoniebieskim, szarości, ciemnozielonym i pomarańczowobrązowym. Uzupełnieniem kolekcji są poduszki na krzesła i ławki.

 

  • PROJEKT: Thomas Bentzen
  • KRAJ PRODUCENTA: Dania
  • PROJEKTANT: Thomas Bentzen
  • WYMIARY: Długość: 46,5 cm; Szerokość: 52,3/ 53,5 cm; Wysokość: 78,5/ 88,7 cm; Wysokość siedziska: 65/ 75 cm; Głębokość siedziska: 37,7 cm;
  • MATERIAŁ: galwanizowana stal cynkowana ogniowo, cała konstrukcja malowana proszkowo grubą warstwą matowej farby, odpornej na niekorzystne warunki pogodowe
  • KOLORY: czarny, ciemnozielony, ciemnopomarańczowy, szary, jasnoniebieski
  • INFORMACJE DODATKOWE: po wybraniu koloru, wybierz wysokość stołka w opcjach produktu | Przedmiot produkowany na zamówienie - zapoznaj się z dodatkowymi informacjami.
  • MARKI: Muuto
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Linear stalowy stołek barowy h65cm lub 75cm- więcej opcji
Twoja ocena

Thomas Bentzen Industrial Design to studio projektowe z siedzibą w Kopenhadze, założone w 2010 roku. Prace Bentzen’a charakteryzują się prostotą, racjonalnością i funkcjonalnością. Dzięki prostym i narracyjnym wzorom tworzy pełne wyrazu przedmioty codziennego użytku. Jego pasją jest projektowanie produktów, które angażują i wzbudzają ciekawość, są funkcjonalne i proste oraz spełniają ludzkie potrzeby podczas użytkowania. Wytrwale bada formę, funkcję i potencjał materiałów, dążąc do projektowania trwałych produktów, które posłużą użytkownikom przez długie lata.

Thomas Benzen o swojej filozofii projektowania: „Lubię tworzyć przedmioty, które są funkcjonalne i proste, a jednocześnie zaspokajają ludzkie potrzeby podczas użytkowania i dają radość, kiedy nie są używane. Dla mnie trwałość oznacza jakość, formę i funkcjonalność oraz wkładanie ogromnej ilości energii czyniąc cnoty z potrzeb. ”

To Top