SKU
363182

Balad stojak do lamp ogrodowych- Cactus

749 zł
Wysyłamy zazwyczaj w terminie 4-6 tygodni
 

Kolekcja mobilnych lamp zewnętrznych Balad posiada wszystkie cechy dobrego designu: atrakcyjną formę, funkcjonalność, niezawodność oraz staranność wykonania. Lampy Balad świetnie prezentują się na stole, mogą być przenoszone tam, gdzie ich potrzebujesz, w salonie, na tarasie, na plaży lub przy basenie. 

Stojaki Balad są świetnym rozwiązaniem stwarzającym jeszcze więcej możliwości wykorzystania tych pięknych lamp. Ustawione przy stole czy w rogu tarasu, jako stylowe zewnętrzne lampy podłogowe pozwalają miękkiemu światłu padać od góry lub z boku, tworząc niepowtarzalny nastrój. Stojaki wykonane są z solidnej stali malowanej proszkowo w kolorach lamp. Ich ciężar sprawia, że będą stały stabilnie nawet podczas wietrznej pogody.

Fermob jest uznanym na świecie producentem mebli, oświetlenia i akcesoriów ogrodowych. Cała produkcja odbywa się we Francji w fabrykach własnych, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Marka posiada certyfikaty ISO 14001 i Eco Vadis. Wszystkie meble produkowane są z najwyższej jakości galwanizowanej stali oraz  aluminium. Meble malowane są proszkowo farbami poliestrowymi i poddawane wysokotemperaturowej obróbce termicznej. Przekłada się to na wysoką trwałość kolorów, odporność na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszystkie meble marki Fermob posiadają zabezpieczenie antykorozyjne na poziomie od 6 do 10 w dziesięciopunktowej skali IPAC.  

  • PROJEKT: Tristan Lohner
  • KRAJ PRODUCENTA: Francja
  • WYMIARY: Długość: 20 cm; Wysokość: 157 cm; Średnica Ø: 35 cm;
  • MATERIAŁ: rama: rodowana stal, postawa: stal, gumowa uszczelka zabezpieczająca lampę
  • KOLORY: Cactus, Honey, Nutmeg, Anthracite, Acapulco Blue, Red Ochre
  • INFORMACJE DODATKOWE: dostępny w 6 kolorach z palety Fermob; waga: 6,5 kg; rekomendowany do lamp Balad H25; pasuje też do lamp Balad H38
  • MARKA: Fermob
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Balad stojak do lamp ogrodowych- Cactus
To Top