SKU
346020

Aplô uchwyt do lamp ogrodowych- Red Ochre

128 zł
Wysyłamy zazwyczaj w terminie 4-6 tygodni
 

Aplô to nowa kolekcja mobilnych lamp zewnętrznych autorstwaTristana Lohner'a. Ten prosty, minimalistyczny projekt oparty jest na kształcie tradycyjnej żarówki i stwarza wiele możliwości kreatywnych zastosowań.  W połączeniu ze sprytnymi akcesoriami oferuje różnorodne rozwiązania oświetleniowe.  Bezprzewodowa lampa Aplô jest przyjazna dla użytkownika i intuicyjna. Oferuje wszechstronne zastosowanie na każdą okazję - i na każdą porę dnia.

Uchwyt ścienny Aplô jest prostym i funkcjonalnym gadźetem, który zamieni lampę stołową w kinkiet. Wykonany jest z aluminium w kolorach pasujących do lamp. Można go zamocować do ściany za pomocą taśmy dwustronnej (w zestawie) lub za pomocą śrub (brak w zestawie). Uchwyt może być skierowany do góry lub do dołu. 

Fermob jest uznanym na świecie producentem mebli, oświetlenia i akcesoriów ogrodowych. Cała produkcja odbywa się we Francji w fabrykach własnych, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Marka posiada certyfikaty ISO 14001 i Eco Vadis. Wszystkie meble produkowane są z najwyższej jakości galwanizowanej stali oraz  aluminium. Meble malowane są proszkowo farbami poliestrowymi i poddawane wysokotemperaturowej obróbce termicznej. Przekłada się to na wysoką trwałość kolorów, odporność na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszystkie meble marki Fermob posiadają zabezpieczenie antykorozyjne na poziomie od 6 do 10 w dziesięciopunktowej skali IPAC.  

  • PROJEKT: Tristan Lohner
  • KRAJ PRODUCENTA: France
  • WYMIARY: Szerokość: 5 cm; Wysokość: 12 cm;
  • MATERIAŁ:  aluminium pokryte w 100% poliestrową powłoką proszkową, plastikowy element mocujący do ściany
  • KOLORY: Cactus, Honey, Nutmeg, Anthracite, Acapulco Blue, Red Ochre
  • INFORMACJE DODATKOWE: mocowanie do ściany za pomocą taśmy dwustronnej (w zestawie) lub śrub (brak w zestawie)
  • MARKA: Fermob
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Aplô uchwyt do lamp ogrodowych- Red Ochre
To Top