SKU
347021

Aplô pasek do zawieszenia lamp ogrodowych- Acapulco Blue

128 zł
Wysyłamy zazwyczaj w terminie 4-6 tygodni
 

Aplô to nowa kolekcja mobilnych lamp zewnętrznych autorstwa Tristana Lohner'a. Ten prosty, minimalistyczny projekt oparty jest na kształcie tradycyjnej żarówki i stwarza wiele możliwości kreatywnych zastosowań.  W połączeniu ze sprytnymi akcesoriami oferuje różnorodne rozwiązania oświetleniowe.  Bezprzewodowa lampa Aplô jest przyjazna dla użytkownika i intuicyjna. Oferuje wszechstronne zastosowanie na każdą okazję - i na każdą porę dnia.

Pasek do zawieszenia lamp Aplô jest prostym i funkcjonalnym gadźetem, który zamieni lampę stołową w  wiszącą. Wykonany jest z aluminium w kolorach pasujących do lamp, oraz szarego poliestrowego paska z ABS, który ułatwia mocowanie, gdziekolwiek tego potrzebujesz: na drzewie, pod parasolem lub pod zadaszeniem tarasu.

Fermob jest uznanym na świecie producentem mebli, oświetlenia i akcesoriów ogrodowych. Cała produkcja odbywa się we Francji w fabrykach własnych, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Marka posiada certyfikaty ISO 14001 i Eco Vadis. Wszystkie meble produkowane są z najwyższej jakości galwanizowanej stali oraz  aluminium. Meble malowane są proszkowo farbami poliestrowymi i poddawane wysokotemperaturowej obróbce termicznej. Przekłada się to na wysoką trwałość kolorów, odporność na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszystkie meble marki Fermob posiadają zabezpieczenie antykorozyjne na poziomie od 6 do 10 w dziesięciopunktowej skali IPAC.  

  • PROJEKT: Tristan Lohner
  • KRAJ PRODUCENTA: Francja
  • WYMIARY: Długość: 102 cm;
  • MATERIAŁ: podstawa: aluminium, pasek poliestrowy (szary), z regulowaną pętlą z ABS
  • KOLORY: Cactus, Honey, Nutmeg, Anthracite, Acapulco Blue, Red Ochre
  • MARKA: Fermob
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Aplô pasek do zawieszenia lamp ogrodowych- Acapulco Blue
To Top