FERMOB

Fermob jest uznanym na świecie producentem mebli, oświetlenia i akcesoriów ogrodowych. Cała produkcja odbywa się we Francji w fabrykach własnych, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Marka posiada certyfikaty ISO 14001 i Eco Vadis. Wszystkie meble produkowane są z najwyższej jakości galwanizowanej stali oraz  aluminium. Meble malowane są proszkowo farbami poliestrowymi i poddawane wysokotemperaturowej obróbce termicznej. Przekłada się to na wysoką trwałość kolorów, odporność na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszystkie meble marki Fermob posiadają zabezpieczenie antykorozyjne na poziomie od 6 do 10 w dziesięciopunktowej skali IPAC.

Marka Fermob współpracuje z wieloma znanymi w Europie i na świecie designerami, a jej meble można zobaczyć w wielu światowych metropoliach m.in. przy Times Square w Nowym Yorku czy w parkach i ogrodach Paryża. Fermob oferuje kompleksowe wyposażenie ogrodów, patio, tarasów a także ogródków kawiarnianych i hotelowych, zawsze z tą samą konsekwencją i atrakcyjnością wizualną. To nie tylko producent, ale także ekspert w dziedzinie projektowania przestrzeni zewnętrznej.

Fermob posiada w swej ofercie bogatą paletę dwudziestu kilku unikalnych kolorów stworzonych specjalnie dla marki. Większość mebli dostępna jest w pełnej kolorystyce, co ułatwia łączenie elementów różnych kolekcji ze sobą. Tak bogaty wybór kolorów pozwala ożywić ogrody, tarasy i kawiarnie wszystkimi kolorami tęczy i uczynić wypoczynek jeszcze przyjemniejszym.

Desc

Items 1-30 of 84

View as Grid List
per page
  1. APLO_LAMPE_H24_MIEL_Fermob_ilumia
    Fermob
    Aplô H24 Outdoor Lamp- More Options
    Special Price €55 Regular Price €75
Desc

Items 1-30 of 84

View as Grid List
per page
To Top