SKU
7320A6-main

Airloop Outdoor Table Ø60cm- More Options

€279
Ask us about the expected shipping time
 

Airloop to jedna z najnowszych kolekcji w ofercie Fermob. Projektant Frédéric Sofia zainspirował się swoją pierwszą wizytą w warsztatach marki w Thoissey, gdzie zachwycił go pokaz tradycyjnego rzemiosła podczas ręcznego kucia pierścieni do krzeseł 1900. Te doświadczenia w postaci ręcznie wykuwanych stalowych prętów i pierścieni widoczne są w kolekcji Airloop. Obie kolekcje łączy też romantyczny charakter. Airloop posiada jednak zdecydowanie nowoczesny charakter.

Airloop to prawdziwa uczta dla oczu! Łączy dobre rzemiosło z lekkim, subtelnym wzornictwem, które jest niezrównane w swojej elegancji. Co więcej, kupując krzesło lub stół Airloop, przyczyniasz się do ochrony środowiska - ponieważ stal, z której są wykonane, w 100% nadaje się do recyklingu!

Kolekcja Airloop dostępna jest w 24 kolorach Fermob! Próbnik kolorów znajdziesz w załączniku na stronie produktu. Jeśli interesuje cię kolor, którego nie znalazłeś w naszej ofercie, wpisz go w uwagach do zamówienia lub skontaktuj się z nami.

Fermob jest uznanym na świecie producentem mebli, oświetlenia i akcesoriów ogrodowych. Cała produkcja odbywa się we Francji w fabrykach własnych, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Marka posiada certyfikaty ISO 14001 i Eco Vadis. Wszystkie meble produkowane są z najwyższej jakości galwanizowanej stali oraz  aluminium. Meble malowane są proszkowo farbami poliestrowymi i poddawane wysokotemperaturowej obróbce termicznej. Przekłada się to na wysoką trwałość kolorów, odporność na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszystkie meble marki Fermob posiadają zabezpieczenie antykorozyjne na poziomie od 6 do 10 w dziesięciopunktowej skali IPAC.

  • DESIGN: Frédéric Sofia
  • COUNTRY OF MANUFACTURER: France
  • DESIGNER: Frédéric Sofia
  • SIZES: LENGTH: 52 cm; Height: 74,5 cm; Diameter Ø: 60 cm;
  • MATERIAL: steel (100% recyclable)
  • COLORS: Cactus, Clay Grey, Frosted Lemon, Pink Praline, Acapulco Blue, Opaline Green + 18 innych
  • ADDITIONAL INFO: available in all 24 Fermob colours; stackable
  • BRAND: Fermob
Write Your Own Review
You're reviewing:Airloop Outdoor Table Ø60cm- More Options
To Top