SKU
29276-Black_183

Fiber Armchair Swivel Base Front Upholstery- Remix 183 Kvadrat

Special Price €665 Regular Price €739
We usually ship within 4-6 weeks
 

Fiber Armchair to uniwersalny fotel jadalniany lub biurowy należący do znanej i lubianej kolekcji Fiber. Każdy detal, linia i łuk tego krzesła został zaprojektowany tak, aby osiągnąć maksimum komfortu użytkowania. Szeroka gama kolorów, rodzajów tapicerki i elementów bazowych fotela Fiber czyni go meblem uniwersalnym, który doskonale sprawdzi się w jadalni, biurze, gabinecie czy sali konferencyjnej.   

Siedzisko fotela wykonane jest z nowoczesnego bio-kompozytu, który w 25% składa się z drewna, co zapewnia ponadprzeciętną trwałość i wygodę. Do jego produkcji zostały użyte najwyższej jakości tkaniny tapicerskie renomowanej marki Kvadrat lub skóry klasy premium.

  • DESIGN: Iskos-Berlin
  • COUNTRY OF MANUFACTURER: Denmark
  • DESIGNER: Iskos-Berlin
  • SIZES: LENGTH: 54,5 cm; Width: 56 cm; Height: 77 cm; Seat Height: 46 cm; Armrest Height: 68 cm;
  • MATERIAL: shell consists of a wood and plastic composition with up to 25% wood fibers, 70% PP (polypropylene) and 5% colored PP. The swivel base is die casted aluminum.
  • COLORS: the chairs can be upholstered in all colors from Kvadrat’s collection
  • ADDITIONAL INFO: - Product Made to Order - See Additional Information
  • BRAND: Muuto
Write Your Own Review
You're reviewing:Fiber Armchair Swivel Base Front Upholstery- Remix 183 Kvadrat
Your Rating
Iskos-Berlin to duet designerów z Kopenhagi, cieszący się zasłużoną sławą w dziedzinie projektowania mebli i wzornictwa przemysłowego. Studio, wcześniej znane jako Komplot Design, współpracowało z najbardziej prestiżowymi producentami. Ich meble, oświetlenie i inne projekty są wystawiane w licznych muzeach designu na całym świecie, w tym MoMA i Danish Design Museum.

Swoją filozofię projektowania podsumowują następująco: „Widzimy design jako sztukę opowiadania historii. Ta historia jest zwykle dość złożona, składa się z semantyki, materialności, technologii obiektów i wielu innych elementów. Ale im bardziej przejrzysta jest twoja historia, tym bardziej prawdopodobne jest, że ludzie ją zrozumieją. Im bardziej jest zaskakująca, tym większe prawdopodobieństwo, że ją zapamiętają. I wreszcie, jeśli wywołuje uśmiech, tym bardziej prawdopodobne jest, że ją pokochają. ”
To Top