Cube Jr bardziej kompaktowe wydanie kominka Cube

KLIKNIJ TUTAJ i podziel się z innymi swoją opinią o przedmiocie

12 711 zł

Dostępność: Dostępny, zazwyczaj wysyłamy w terminie 7 - 10 dni roboczych

Krótki opis

Bardziej kompaktowa wersja kominka EcoSmart Cube. Cube Jr dostarcza tą samą estetykę i styl, ale w mniejszym rozmiarze. Kominek w kształcie kwadratu jest idealnym rozwiązaniem dla mieszkań i lokali handlowych, gdzie przestrzeń jest na wagę złota...
 

Szczegóły

Kompaktowa wersja kominka EcoSmart Cube. Cube Jr dostarcza taką samą estetykę i styl, ale w mniejszym rozmiarze. Kominek w kształcie kwadratu jest idealnym rozwiązaniem dla mieszkań i lokali handlowych, gdzie przestrzeń jest na wagę złota. Dostępny w kolorze białym błyszczącym, Cube Jr posiada kwadratowy szyld wzmocniony ramą wykonaną ze stali nierdzewnej. Otwory wentylacyjne zostały zaprojektowane w przedniej części kominka co wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa oraz dodaje mu charakteru.

Cube Jr jest kominkiem wolnostojącym, który możesz postawić w różnych miejscach - idealne rozwiązanie dla mieszkań i domów. Jego rozmiar jest mniejszy niż kominka Cube, ale nie ustępuje mu pod względem tworzonej atmosfery.

Kominek dostępny jest tylko w kolorze białym z połyskiem.

Cube Jr napędzany jest ciekłym bioetanolem, który jest przyjaznym dla środowiska, energooszczędnym biopaliwem. Oznacza to, że możesz cieszyć się ciepłem, które jest czyste i bezpieczne dla otaczającej nas natury.

 • WYMIARY: Wysokość: 862mm; Szerokość: 864mm; Głębokość: 449mm
 •  

  UWAGI: zestaw zawiera pojemnik do napełniania zbiornika, zapalarkę i pręt serwisowy/do regulacji oraz szybę ochraniającą; kominek spełnia najostrzejsze normy bezpieczeństwa wyrażone w instrukcji DIN 4734-1; Produkt oryginalny wyprodukowany w Australii.

  Kominki zakupione w naszej firmie dostarczamy własnym transportem bezpośrednio do klienta oraz ustawiamy je we wskazanym miejscu. Na Państwa życzenie przedstawiciel ilumia.pl może dokonać pierwszego uruchomienia. Przedmioty przed dostarczeniem są sprawdzane przez personel naszej firmy. 

  Zachęcemy do kontaktu z nami postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

   

   

  Napisz własną recenzję

  Oceniasz: Cube Jr bardziej kompaktowe wydanie kominka Cube

  Jak oceniasz ten produkt? *

    1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
  Czy przedmiot jest godny polecenia?

  Informacje dodatkowe

  Marka ECO-SMART-FIRE
  Pochodzenie Australia
  Twoje punkty promocyjne 2435
  Czas realizacji N/D

  Pliki do pobrania