Citi elegancja, prostota, wyrafinowanie

KLIKNIJ TUTAJ i podziel się z innymi swoją opinią o przedmiocie

11 835 zł

Dostępność: Dostępny, zazwyczaj wysyłamy w terminie 7 - 10 dni roboczych

Krótki opis

Jest to elegancki, prosty i wyrafinowany kominek ekologiczny idealnie pasujący do mniejszych pomieszczeń...
 

Szczegóły

Jest to najbardziej kompaktowe rozwiązanie zaprojektowane przez firmę EcoSmart Fire, które może zajmować centralne miejsce w pomieszczeniu lub zmieścić się w kącie. Kominek jest przenośny, wolnostojący łatwy do transportu z pomieszczenia do pomieszczenia.

Niezależnie od tego, gdzie jest umieszczony, smukłe linie Citi i stylowa konstrukcja sprawiają, że stanowi on idealny dodatek  do każdej przestrzeni życiowej. Jego długie palenisko wykonane ze stali nierdzewnej pozwala na znaczne wydłużenie płomienia. Statyczny ekran z otworami wentylacyjnymi umieszczony na szczycie kominka zwiększa bezpieczeństwo użytkowników i wpływa także na intensywność palącego się ognia.

Kominek dostępny jest tylko w kolorze białym, błyszczącym.

City napędzany jest ciekłym bioetanolem, który jest przyjaznym dla środowiska, energooszczędnym biopaliwem. Oznacza to, że możesz cieszyć się ciepłemn, które jest czyste i bezpieczne dla otaczającej nas natury.

 • WYMIARY: Wysokość: 912mm; Szerokość: 594mm; Głebokość: 451mm
 •  

  UWAGI: pojemnik do napełniania zbiornika, zapalarkę i pręt serwisowy/do regulacji oraz szybę ochraniającą; kominek spełnia najostrzejsze normy bezpieczeństwa wyrażone w instrukcji DIN 4734-1; Produkt oryginalny wyprodukowany w Australii.

  Kominki zakupione w naszej firmie dostarczamy własnym transportem bezpośrednio do klienta oraz ustawiamy je we wskazanym miejscu. Na Państwa życzenie przedstawiciel ilumia.pl może dokonać pierwszego uruchomienia. Przedmioty przed dostarczeniem są sprawdzane przez personel naszej firmy. 

  Zachęcemy do kontaktu z nami postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

   

   

  Napisz własną recenzję

  Oceniasz: Citi elegancja, prostota, wyrafinowanie

  Jak oceniasz ten produkt? *

    1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
  Czy przedmiot jest godny polecenia?

  Informacje dodatkowe

  Marka ECO-SMART-FIRE
  Pochodzenie Australia
  Twoje punkty promocyjne 2267
  Czas realizacji N/D

  Pliki do pobrania