David Trubridge Hush 120cm okrągła akustyczna lampa wykonana z filcu

KLIKNIJ TUTAJ i podziel się z innymi swoją opinią o przedmiocie

12 254 zł

Dostępność: zazwyczaj wysyłamy w terminie 4-6 tygodni

Krótki opis

DAVID TRUBRIDGE o swoim projekcie. " Hush jest linią lamp o poszerzonych właściwościach użytkowych. Oprócz podstawowej funkcji jako źródło światła jest także urządzeniem akustycznym.

 

Szczegóły

Obecnie dostępne są w dwóch rozmiarach i kształtach: okrągłym i owalnym. Obie lampy to pokaźnych rozmiarów przedmioty mogące posiadać wewnątrz swoich kopuł wbudowane konstelacje wydajnych diod LED. Zastosowany do ich produkcji filc polimerowy jest odpowiedzialny za funkcję akustyczną. Kształ jak i materiał wpływa na wyciszanie pomieszczeń, w którym się znajdują. Panele, z których wykonana jest konstrukcja to 100% włókien poliestrowych (w tym 65% pochodzi z powtórnego przetworzenia w procesie recyclingu) Materiał ten jest bezpieczny, nietoksyczny, nie wywołuje podrażnień i nie uczula. Właściwości akustyczne Hush zostały przebadane i potwierdzone certyfikatem firmy IQ z Nowej Zelandii

 • MATERIAŁ: filc polimerowy, stal;
 • KOLOR: węgiel, szary, brązowa, pistacjowa zieleń, beżowy i pomarańczowy;
 • WYMIARY: Owalna: 195 L x 130 W x 67 H cm; Okrągła: 120 x 67 H D cm
 • UWAGI: Źródło światła dostępne na życzenie. Oferta dotyczy samego abażuru. Lampa przesyłana jest w zestawie do samodzielnego złożenia, jeśli chcesz otrzymać produkt skompletowany, powiadom nas o tym, złożymy ją specjalnie dla Ciebie !

  Oferowany zestaw ma znaczący wpływ na ekologię poprzez ograniczenie wielkości opakowania i użyte materiały do produkcji lampy. Ma to wymierny wpływ na wielkość ładunku i koszty transportu. Jest to jedno z naszych starań w zakresie ochrony i dbania o nasze piękne środowisko naturalne.

  Napisz własną recenzję

  Oceniasz: David Trubridge Hush 120cm okrągła akustyczna lampa wykonana z filcu

  Jak oceniasz ten produkt? *

    1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
  Czy przedmiot jest godny polecenia?

  Informacje dodatkowe

  Marka DAVID-TRUBRIDGE
  Pochodzenie Nowa Zelandia
  Twoje punkty promocyjne Nie
  czas wysyłki zazwyczaj wysyłamy w terminie 4-6 tygodni