Ay illuminate Pickle czarna, rattanowa lampa wisząca w dużym rozmiarze

KLIKNIJ TUTAJ i podziel się z innymi swoją opinią o przedmiocie

3 299 zł

Dostępność: Dostępny, zazwyczaj wysyłamy w terminie 7-15 dni roboczych

Krótki opis

Lampa Pickle wykonana została ręcznie z włókien naturalnego rattanu oplecionego wokół stalowej konstrukcji. Cała lampa została i zabarwiona na czarno przy wykorzystaniu naturalnych, tradycyjnych barwników. Pickle dzięki swojemu oryginalnemu kształtowi i wykonaniu stanowić będzie mocny akcent w każdej aranżacji, w której będzie się znajdować.
Szczególnie polecamy ją do pomieszczeń z podwyższonymi stropami a także do obiektów komercyjnych, biurowych, restauracji i hoteli.

 

Szczegóły

Marka AY ILLUMINATE czerpie inspirację z natury i tradycyjnego rzemiosła pochodzącego z odległych zakątków świata. Efektem są niepowtarzalne, przyciągające wzrok, ręcznie wyplatane lampy i akcesoria.

Powstają w małych rzemieślniczych warsztatach w odległych zakątkach globu, praktycznie na wszystkich kontynentach. Produkowane są z naturalnych materiałów, występujących lokalnie, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Proces twórczy opiera się na współpracy designerów i miejscowych artystów. Pozwala to na dogłębne poznanie surowców i odkrycie najlepszych technik rzemieślniczych. Cała kolekcja marki produkowana jest zgodnie z metodami stosowanymi od pokoleń m.in. z naturalnego rattanu, bambusa czy palmy. Uzupełnieniem są szlachetne tkaniny wytwarzane ręcznie z organicznej bawełny, kaszmiru, jedwabiu oraz włókien sizalu. Barwienie, podobnie jak cały proces wytwórczy, odbywa się w sposób tradycyjny, przy użyciu naturalnych surowców.

 • MATERIAŁ: rattan;
 • KOLOR: barwiona na czarno;
 • WYMIARY: Ø40 cm; H 106 cm;
 • MAX MOC: E27: 60W - standardowa żarówka;
 • UWAGI: długość tekstylnego przewodu zasilającego z podsufitką: 2,5m;
 • Napisz własną recenzję

  Oceniasz: Ay illuminate Pickle czarna, rattanowa lampa wisząca w dużym rozmiarze

  Jak oceniasz ten produkt? *

    1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
  Czy przedmiot jest godny polecenia?

  Informacje dodatkowe

  Marka AY ILLUMINATE
  Pochodzenie Holandia
  Twoje punkty promocyjne Nie
  Czas realizacji N/D